Uygun Fiyata Satın Alabileceğiniz Telefon Tavsiyeleri – Son günlerde dolar kurunun artmasıyla telefon fiyatlarının araba fiyatlarıyla yarıştığı bu günlerde, 1.258 TL ile 2000 TL arasında alabileceğiniz en uygun telefon tavsiyelerini listeledik. 5 Aralık 2018 itibariyle alabileceğiniz en iyi ve uygun fiyatlı telefonları hazırladık. Bütçenize en uygun fiyatlı telefon tavsiyelerimizi listemizde bulabilirsiniz. 2000 TL’ye kadar sunduğumuz telefonlar, fiyatlarına kıyasla en iyi performansı sunuyorlar.

Uygun fiyata satın alabileceğiniz telefon tavsiyeleri:

1 – Xiaomi Redmi 5 Plus

Uygun Fiyata Satın Alabileceğiniz Telefon Tavsiyeleri Xiaomi Redmi 5 Plus

Uygun Fiyata Satın Alabileceğiniz Telefon Tavsiyeleri Xiaomi Redmi 5 Plus 

2018 yılımızın popüler telefonlarını en uygun fiyatla kullanıcılarına sunan Xiaomi, Xiaomi Redmi 5 Plus modeliyle gücünü Qualcomm’un Snapdragon düzeyinden alıyor. 5,99 inç boyutunda 18:9 oranına sahip Full HD ekranıyla oldukça büyük bir cihaz, fiyatını sonuna kadar hak ediyor bence. Türkiye’de çeşitli garanti ve hafıza seçenekleriyle satılıyor olsa da gün itibariyle 1.258 TL’ye 3 GB RAM ve 32 GB hafızaya sahip olan versiyonu ülkemizde 1.258 TL’ye almak mümkündür. Sizin için piyasadaki en uygun fiyatı veren satıcıyı bulduk, ürüne buradan ulaşabilirsiniz. Telefon tavsiyelerimizden birincisi olan Xiaomi Redmi 5 Plus hakkında yorum yapabilirsiniz. Ürünü kredi kartınızı kullanarak almanız mümkündür fakat kredi kartınızın ticari kart olması gerekmektedir. 9 aya kadar taksit seçeneği de mevcuttur.

2 – Xiaomi Redmi S2

Uygun Fiyata Alabileceğiniz Telefon Tavsiyeleri Xiaomi Redmi S2

Uygun Fiyata Satın Alabileceğiniz Telefon Tavsiyeleri Xiaomi Redmi S2

Uygun fiyata satın alabileceğiniz telefon tavsiyelerimize yine bir Xiaomi modeliyle devam ediyoruz. Xiaomi’nin en yeni akıllı telefonlarından biri olan Redmi S2 dünya genelinde satış rekorlarıyla konuşuluyor. Redmi 5 Plus ile benzer özelliklere sahip bir telefon olsa da ön ve arka kamera olarak daha iyi bir performans sergiliyor. Redmi S2, sürekli selfie çeken insanlar için tasarlanmış bir telefon. Yine garanti ve hafıza seçeneklerine göre farklı fiyatlara sahip olan Redmi S2’nin fiyatı 1.295 TL’den başlıyor. Yine sizin için piyasadaki en uygun fiyatı veren satıcıyı bulduk, ürüne buradan ulaşabilirsiniz. Bu ürünü de kredi kartınızı kullanarak almanız mümkündür fakat kredi kartınızın ticari kart olması gerekmektedir. 9 aya kadar taksit seçeneği de mevcuttur.

3 – Nokia 8

Uygun Fiyata Alabileceğiniz Telefon Tavsiyeleri Nokia 8

Uygun Fiyata Satın Alabileceğiniz Telefon Tavsiyeleri Nokia 8

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisinden alan Nokia 8, bulunduğu fiyat aralığında oldukça iyi bir tercih. Çerçevesiz ekran popülerliğine uymayan Nokia, geçtiğimiz senenin modeli olan Nokia 8 ile günümüz amiral gemilerine kafa kafaya geliyor. 2K çözünürlüğünde 5,3 inçlik ekrana sahip olan telefon, kamera özellikleri bakımından da gayet başarılı. 1.959 TL’ye satın alabileceğiniz bir telefon, bulunduğu fiyata göre çok iyi işler çıkarıyor. Yine garanti ve hafıza seçeneklerine göre farklı fiyatlara sahip olan Nokia 8’in fiyatı 1.959 TL’den başlıyor. Tekrar hatırlatarak bu ürünü de kredi kartınızı kullanarak almanız mümkündür fakat kredi kartınızın ticari kart olması gerekmektedir. 9 aya kadar taksit seçeneği de mevcuttur.

 • Uygun fiyata satın alabileceğiniz telefon tavsiyelerini sıraladık, telefonunuzu satın aldıktan sonra muhakkak ki bir ekran koruyucu takmanızı öneririz.
 • Telefon kılıfları da olmazsa olmazımızdır, telefon kılıfı satın alarak telefonunuzu korumak adına büyük bir etken sağlamış olacaksınız.
 • Telefon satın alırken acaba bu telefon donar mı? uygulama yüklersem yavaşlar mı? gibi sorunlardan çekiniyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokta telefon işlemcisi olmasıdır.
 • Advertisement
 • Satın aldığınız telefonu kaç saat şarj etmeliyim? Telefonumun şarjı %100 dolduktan sonra şarj etmeye devam ederse bataryası bozulur mu veya biter mi? gibi bir algı var fakat yeni nesil telefonlarda’ki bataryalar Li-ion teknolojisi olup telefonunuzu şarjda unutsanız bile herhangi bir sorun yaratmayacaktır, pil ömrü kısalmayacaktır.

Uygun fiyata telefon tavsiyeleri tercih ederken dikkat etmeniz gereken noktalar:

 • İşlemci : Telefonunuzun hızını, ısınmasını kontrol eden en önemli etkenlerden birisi de işlemcidir. Yeni model telefonlarda Qualcomm işlemci modellerini görebilirsiniz. Qualcomm 800 ve 600 serilerini tercih edebilirsiniz.
 • RAM : Android telefonlarda Ram önemli bir etkendir, hafızanız ne kadar yüksek olursa olsun Raminizin düşük olması donmaya neden olabilir. 4 GB ve üzeri Ram’e sahip telefonları tercih etmenizi öneriyorum.
 • Ekran : Telefonlarımız gün boyu elimizde olduğu için telefon ekranları önemlidir. Telefon seçimi yaparken elinize uygun ekran modellerini seçebilirsiniz. Ayrıca telefonunuza mutlaka ekran koruyucu takmanızı öneriyorum.
 • Depolama Alanı : Telefonunuzda uygulama yüklerken yeterli alan yok hatası almamak için, telefon hafızasını iyi seçmelisiniz.
 • Pil : Hemen hemen gün boyunca telefonumuz elimizde oluyor, pilinizin hemen bitmemesini istiyorsanız 3000 mAh ve üzeri pil kapasitesine sahip telefonları tercih etmelisiniz.
 • Kamera : Yeni nesil telefonlar amiral gemisi modeller adeta birbirleriyle yarışır vaziyetteler. Yeni nesil telefonların birçoğu yüksek çözünürlükte kamera performansına sahiptir.

Aklınıza takılan sorularınızı web sitemiz sorunusor.com‘dan sorabilir veya “Uygun Fiyata Satın Alabileceğiniz Telefon Tavsiyeleri” adlı blog paylaşımı’nın altına yorum olarak yazabilirsiniz.