Sodexo geçen yerler

Merhaba sevgili okurlar bu yazı dizisinde size Sodexo geçen yerler hakkında en popüler 4 marketi sıralayacağız. Sıralama yaparken, kalite, ucuzluk ve hizmet kalitesini göz önüne alarak en çok tercih edilen marketleri sıralamaya çalıştık.

İstanbul ilinde sodexo geçen yerler ve Ticket-Setcard-Multinet geçen marketler şunlardır:

  • SELAM MARKET: Market fiyatları orta düzeyde olup market Avrupa yakasında yer alır.
  • BİÇEN MARKET: Marketin birçok şubesi olup İstanbul’un farklı semtlerinde hizmet vermektedir. Market fiyatları oldukça uygundur.
  • HAPPY CENTER: İstanbul’da yaşayan kişilerin büyük bir çoğunluğu yemek kartlarını kullanmak için happy center marketlerini tercih etmektedir. Fiyat ortalamanın üzerinde olsa da ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi birinci sınıftır.
  • ÇAĞRI MARKET: İstanbul’un birçok semtinde aktif olarak hizmet veren marketin fiyatları oldukça hesaplıdır. Birçok müşteri alışverişini yapıp yemek kartlarını burada değerlendirmektedir.

Resturant pass kart ve çeklerinizi harcayabileceğiniz birçok yeri online olarak görebilirsiniz. Sodexo kart ile alışverişlerinizi kartınızdan yapabilir para taşıma derdinden kurtulabilirsiniz. Sodexo yemek kartınız varsa sodexo geçen marketler ile bu kartınızdan harcama yapabilirsiniz. Online olarak bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Online olarak sodexo geçen marketler listesini görebilirsiniz. Avantajlı karınızın fırsatlarından yararlanmak için siz de Sodexo kart geçen yerleri öğrenebilirsiniz.

Sodexo geçen yerleri öğrenmek için Sodexo resmi internet sitesinden bölge seçmeniz yeterlidir. İlçe ve semt seçerek detaylı arama yapabilirsiniz. Arama sonucunda çevrenizdeki tüm Sodexo geçen yerleri öğrenebilirsiniz. Seçtiğiniz bölgede Sodexo kart geçen market varsa karşınıza market ismi, adresi ve iletişim numaraları çıkacaktır.  Sodexo kartınızın hangi alışveriş merkezlerinde geçtiğini öğrenmek istiyorsanız Sodexo resmi internet sitesinden en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

Advertisement

Peki sodexo kartı bozdurmak istiyorsanız ve nasıl bozduracağınız hakkında bilgi sahibi değilseniz, bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. Nakit paraya ihtiyacınız var ise sodexo kartı nakite çevirme işlemini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, sizin için açmış olduğumuz sodexo bozdurma nasıl yapılır adlı sorumuzdan İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi şehirlerde bu işlemi yapan insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Sodexo kart nakite çevirme işlemi bu kadar kolay. Aklınıza takılan diğer tüm soruları web sitemiz üzerinden sorabilir, sodexo kart hakkında daha fazla detay sahibi olmak istiyorsanız yine yorumlara yazarak profesyonel ekibimizden bilgi alabilirsiniz.