Müzik İndirme Programı

– Son zamanlarda youtube gibi platformlara yüklenen müziklerin sayısı oldukça artmış durumda. Müzik yapmak artık eskisinden daha kolay. Youtuberlar bile artık müzik yaparak birbirleriyle yarışır vaziyetteler. Bilgisayar kullanıcıları ve Mobil, iPhone kullanıcıları için önereceğimiz müzik indirme programı listesini inceleyebilirsiniz.

Müzik indirme programı:

1 – FLVTO

Müzik indirme programı - FLVTO

Müzik indirme programı – FLVTO 

 

Programsız müzik indirme yöntemlerinden birisi FLVTO sitesidir. FLVTO sitesinde MP3, MP4, AVI formatlarında müzik indirebilirsiniz. Youtube’dan dinlediğiniz müziğin linkini kopyalayarak, FLVTO sitesinde bulunan medya bağlantısı girin kısmına yapıştırınız. Mp3 formatını seçerek dönüştürdükten sonra ekranınızda indirme butonu belirecektir. İndirme butonuna tıklayarak işlemi başlatabilirsiniz.

2 – Online Video Dönüştürücü

Müzik indirme programı - OnlineVideoConverter

Müzik indirme programı – OnlineVideoConverter

 

Hızlı müzik indirme seçeneklerinden bir diğeri ise OnlineVideoConverter sitesidir. Youtube’dan aldığınız müzik linkini OnlineVideoConverter sitesine giriş yaparak yapıştırınız. Yine aynı şekilde aşağıda bulunan MP3 formatını seçerek başla butonuna tıklayınız. Müziğiniz hızlı bir şekilde indirilecektir.

3 – Youtube MP3

Müzik indirme programı - Youtube MP3

Müzik indirme programı – Youtube MP3

 

Youtube müzik indirme programı – Müzik indirme programı olarak geçen bir diğer internet sitesi de Youtube MP3. Hızlı bir şekilde müzik indirmenize yarayan bu web sitesi de oldukça basit ve kullanışlıdır. Müziğin linkini kopyalayarak url kısmına yapıştırınız daha sonra video’yi dönüştür diyerek videonun müziğini indirebilirsiniz.

Müzik indirme sitelerini kullanırsak bilgisayarımıza virüs bulaşır mı?

Tanıttığımız müzik indirme sitelerinden bilgisayarınıza virüs bulaşmaz.

Müziği indirdim ama çalmıyor?

İndirdiğiniz müzik eğer çalışmıyorsa, alternatif olarak sunduğumuz diğer müzik indirme sitelerini deneyiniz.

Verdiğiniz sitelerden neden müzik indiremiyorum?

Tanıttığımız sitelerden müzik indiremiyorsanız, tarayıcınızı kapatıp tekrar açmanızı öneririm. İyi bir internet deneyimi için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederim.

  • Anlattığımız müzik indirme yöntemleri mobil cihazlar için de geçerlidir. Telefon’dan müzik indirmek için aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Eğer girdiğiniz sitelerde bir hatayla karşılaşırsanız
    Advertisement
    Adblock Reklam Engelleyici eklentinizi kısa bir süreliğine kapatmanızı öneriyoruz.
  • iPhone ve iOS işletim sistemi kullanan kişiler de bu yöntemleri kullanarak müzik indirebilirler. Yani bu müzik indirme siteleri iPhone’lar için de geçerlidir.
  • Bazı müzikleri girdiğiniz siteden indiremezseniz diğer alternatif olarak sunduğumuz siteleri denemenizi tavsiye ederiz.

Aklınıza takılan sorularınızı web sitemiz sorunusor.com‘dan sorabilirsiniz.