Kaydol

Yardım arayanların, bilgi sahibi olanlara erişmesine ve farklı bakış açısına sahip bireyleri bir araya getirerek aralarındaki fikir alışverişine olanak sağlamak amacıyla kaydol!

Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Misyonumuz Dünya’nın Bilgisini Paylaşmak ve Büyümek

Sorunusor.com’un misyonu, dünyadaki bilgileri paylaşmak ve büyümektir. Pek çok kişi arama motorlarında sorusunu arayıp fakat cevabını bulamıyorlar, cevabını buldukları bilgiler ise gerçeği yansıtmıyor olabiliyor. Bu nedenle sorduğunuz sorulara uzmanlar tarafından yorum yapılıyor, doğruluk payını yansıtmak amacıyla platformdaki diğer üyeler tarafından en iyi cevap olarak seçebiliyorlar. Genel olarak yardım arayanların, bilgi sahibi olanlara erişmesine ve farklı bakış açısına sahip bireyleri bir araya getirerek aralarındaki fikir alışverişine olanak sağlamak amacıyla kurulmuş bir soru cevap platformuyuz.

Sorunusor.com’un potansiyeli çok büyük. Misyonumuza devam edersek, dünya üzerinde büyük bir etki yapacağız. Bizi oraya götürecek bilgi sahibi insanlara ihtiyacımız var.

Neden Sorunu Sor Platformunu Seçmelisiniz?

Hedeflerimizin Ucu Bucağı Yok!

Sonsuza kadar süreceğine inandığımız bir platform inşa ediyoruz. Güçlü ve bağımsız bir soru sorma platformu olmak istiyoruz, bu uzun vadeli proje, aldığımız tüm kararlara rehberlik ediyor.

Amacımız Fayda Sağlamak

İnsanlara daha faydalı olmak adına soru cevap yapacak topluluğumuzu seçerek, kaliteli içerik üretecek insanlar olmalarına dikkat ediyoruz.

Fikirlerinize Önem Veriyoruz

Fikirleri iyi olan, ancak fikirlerini hayata geçirebilmek için onları hızla süren insanlara değer veriyoruz.

Kendimizi Daha Fazla Geliştirmek İstiyoruz

Sürekli geribildirim bekliyoruz ve memnuniyetle karşılıyoruz. Açık ve anlaşılır olmak için birbirimize güveniyoruz, dolayısıyla aklınızda bir şey varsa bize yazmaktan çekinmeyin. Bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Kendi Televizyon Kanalımızı Oluşturuyoruz

Amaçlarımız arasında insanlara faydalı bilgileri artık televizyon kanalı tadında vermek istiyoruz. Başlangıç olarak oluşturmuş olduğumuz youtube kanalımıza desteklerinizi bekliyoruz. Her hafta faydalı bir video içeriği sizi bekliyor.