Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme – Bilgisayardan İnstagrama Nasıl Fotoğraf Yükleyebilirim?

2019 yılını baz alarak düşünürsek sosyal medya hesapları kullan kişi sayısı gittikçe artmaya devam etmektedir. İnstagram 2019 yılında 1 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşmış durumdadır. İnstagram efektleri ile günde milyonlarca fotoğraf yükleme işlemi gerçekleşiyor, peki ya Bilgisayardan İnstagrama Görsel Yükleme işlemini nasıl yapabiliriz?

Her ne kadar sosyal medya hesaplarımızı mobil cihazlarımızla kullansak da bazen bilgisayardan instagrama nasıl fotoğraf yükleyebilirim diye internetten arama yaptığımız olmuştur. Çeşitlİ fotoğraf yükleme işlemlerini denesek de malesef bir sonuca varamadık. Fakat google chrome internet tarayıcımızın son güncel haliyle Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme işlemini artık yapabiliyoruz. Yani artık bilgisayardan instagrama fotoğraf atabilme işlemi gerçekleşmiş durumdadır.

Bilgisayarda sürekli vakit geçiren insanlar için sosyal medya hesaplarını bir araya getirip, onları daha rahat kullanabilmemizi sağlayan birkaç ücretli program vardır. Bu programlar sayesinde instagram, twitter, facebook gibi sosyal medya hesaplarımıza fotoğraf yükleyebiliyoruz. Fakat herhangi bir programa ihtiyaç duymadan ücretsiz fotoğraf yükleme işlemini aşağıdan detaylı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Atma Nasıl Yapılır?

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme işlemi için 1. yapmamız gereken Google Chrome tarayıcımızı açıp İnstagram’ın sitesine giriş sağlamamız gerekmektedir. Daha sonra açılan pencereden instagram üyelik bilgilerimizi girip, hesabımıza giriş yapıyoruz.

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme

2. yapmamız gereken işlem ise F12 tuşuna basarak kontrol panelini açmaktır. Klavyemizde bulunan F12 tuşuna basıyoruz ve karşımıza kontrol paneli çıkacaktır, ardından mobil görünüme geçeceğiz. Eğer sizlerde mobil görünüm olmuyorsa, kontrol panelinin sol alt kısmında bulunan mobil düğmesine basınız.

Advertisement

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme

3. yapmamız gereken işlem ise açık olan sayfayı yenilemektir. İsterseniz sol yukarıdan yineleme tuşuna basarak, istersek de klavyemizde bulunan F5 tuşuna basıyoruz ve sayfamızı yeniliyoruz. Yenileme işleminden sonra gördüğünüz gibi mobil instagram görünümü gelecektir. Telefonumuzda bulunan instagramdan hiçbir farkı yoktur. Ortadaki artı tuşuna basarak Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf Yükleme işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

İyi bir internet deneyimi için Google Chrome kullanmanızı tavsiye ederim.

Aklınıza takılan tüm soruları bizimle Sorunu Sor web sitemiz üzerinden paylaşabilirsiniz.