2019 Yaz Modası Üzerine 8 Farklı Yenilik

2019 yaz modası üzerine 8 farklı yenilik. Yaz aylarına girdiğimiz bu günlerde birçok bayan 2019 yazında moda olanlar, trendler ve son gelişmeler hakkında bilgi almak istiyor. Size 2019 yazına damga vuracak trendleri bu yazı içerisinde açıklayacağız. Bu yaz çok renkli geçecek ve siz de bu renk cümbüşüne bir an önce hazırlanın. Ayakkabılar, elbiseler, çantalar, aksesuarlar ve çok daha fazlası bu yaz yine bir değişime girecek. Bu değişimi yakalamak isteyen bayanlar bu yazıyı kaçırmayın.

Farklı desenler, farklı kesimler, farklı renkler… bu yaz modayı yakından takip etmek istiyorsanız sizin için güzel bir rehber hazırladık. Sadece açıklamalar ile değil aynı zamanda vereceğimiz örnekler ile de sizlere bu yazın modasını sıralayacağız.

Artık Simetri Yok!

Artık Simetri Yok

Artık Simetri Yok

2019 yazının elbise trendlerinde simetrik kesimlerden arınmış bir duruş göreceğiz. Tasarımcılar ortaya koydukları çizimlerde bu durumu çok net bir şekilde gösteriyor. Bir tarafı uzun bir tarafı kısa elbiseler, yakalarda asimetrik kesimler ve çok daha fazlası bu yaz karşımıza çıkacak. Aşağıda yer alan 2 örnek size asimetrik kesimler hakkında bilgi verecektir.

Hava Alan Kumaş Seçenekleri

Hava Alan Kumaş Seçenekleri

Hava Alan Kumaş Seçenekleri

Havaların ısınması ve bayanların rahat etmesi adına havadar kumaşlar giymek gayet mantıklı olsa da moda buna fazla izin vermiyordu. Bu sene ise çizimler ve tasarımların çoğu havadar kumaşlar üzerine yapıldı. Bu açıdan bu yaz bayanlar için hem rahat hem şık geçecek diyebiliriz.

Dantel Detaylı Elbiseler

Dantel Detaylı Elbiseler

Dantel Detaylı Elbiseler

Dantel detaylı elbiseler özellikle bronzlaşmış tenlerde çok güzel bir görünüm sergiliyor. Beyaz dantelli elbiselerin bronz ten üzerindeki görüntüsünde birçok önemli akşam yemeklerinde göreceğinizi düşünüyoruz.

Kabarık Kol Tasarımları

Kabarık Kol Tasarımları

Kabarık Kol Tasarımları

Elbiselerin kol kesimleri daha kabarık ve gösterişli. Özellikle elbisenin formunu farklılaştıran kabarık kollu elbiseler yazlık yerlerde çok fazla tercih edilecektir.

Renkleri Birbirine Katın!

Renkleri Birbirine Katın

Renkleri Birbirine Katın

Bu yaz renkli giyinmek ön planda. Peki bunu doğru uygulamak için de önemli bir püf nokta var. Renkli giyinmek tüm renkleri birbirine katmak anlamını taşımıyor. Bir bütün halinde göze güzel gözükmesi tabi ki olmazsa olmaz. Bazı bayanlar renkli giyinme konusunda büyük bir sorun yaşıyor. Ki kolay olmadığını da belirtmek doğru olur.

Şeffaflık Yine Moda

Şeffaflık Yine Moda

Şeffaflık Yine Moda

Şeffaflık modası yeni bir akım olmasa da bu yaz etkisini daha fazla göreceğiz. Şeffaf ayakkabılar, çantalar, yağmurluklar ve daha fazlası vitrinlerde yerini alacak. Özellikle yurtdışında büyük bir akım olsa da ülkemizde tam olarak yakalanmış ve trend olmuş durumda değil. Bu yaz ülkemizde de çok fazla bayanın tercih etmesi bekleniyor.

Advertisement

Ayak Bilekleri İçin Aksesuar Kullanımı

Ayak Bileklikleri İçin Aksesuar Kullanımı

Ayak Bileklikleri İçin Aksesuar Kullanımı

Ayak bilekleri, bayanların geçen yazdan bu yana aksesuarlar ile birlikte çekici bir görünüm sergiliyor. Özellikle renkli bileklikleri hem plajlarda hem de günlük giyimde bayanların ayak bileklerinde göreceğiz. Hatta elbisenize göre uyum sağlaması için gardırobunuzda birden fazla model bileklik bulundurmanız sizin yararınıza olacaktır.

Makyajda Sadelik ve Aşırılık İçiçe

Makyajda Sadelik ve Aşırıcılık İç İçe

Makyajda Sadelik ve Aşırıcılık İç İçe

Makyajda sadelik ve aşırılık aynı anda nasıl olabilir? Yapmanız gereken örneğin sadece ruju abartmak ve iddialı hale getirmek. Ya da göz makyajınızı abartabilirsiniz. Dikkat edin hepsini birden abartmayın. Yoksa dikkat çekmek isterken rüküş bir görünüm sergileyebilirsiniz.